Dr Karolina Świątek - Laguna Estetica
Brief info

Dermatolog, specjalista zabiegów medycyny estetycznej

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczy w licznych szkoleniach oraz konferencjach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W 2012 roku zakończyła edukację na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, kierunek lekarski. Rozpoczęła specjalizację z Otorynolaryngologii, była członkiem Polskiego Towarzystwa Ototrynolaryngologii i Chirurgii Głowy i Szyi, jednak życie zawodowe oraz prywatne pokierowały ją inaczej, w związku z czym, od 2015r jest rezydentką Dermatologii i Wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Brała czynny udział w licznych konferencjach dermatologicznych.

Jest współautorką i autorką publikacji medycznych. Jej prawdziwą pasją jest medycyna estetyczna, którą pani doktor odkryła już podczas odbywania stażu podyplomowego w 2012 roku. Ukończyła liczne kursy, szkolenia i workshopy dzięki którym stale doskonali swoje umiejętności.

Podczas konsultacji stara się dobierać zabiegi, których efektem będzie jak najlepszy wygląd jak i samopoczucie danego pacjenta. Każdy z nich traktowany jest indywidualnie, a dzięki ogromnemu doświadczeniu w zawodzie, efekty końcowe zabiegów są doskonałe. Jednym z ulubionych procedur pani doktor jest wolumetria twarzy, dzięki której potrafimy nie tylko zatrzymać czas, ale i go odrobinę cofnąć.

Prywatnie mama Matyldy i pasjonatka sportów zimowych, której głównym celem na rok 2020 jest uzyskanie tytułu specjalisty Dermatologa – wenerologa.

Dni i godziny przyjęć:
CZWARTEK w godz. 10:00-14:00