Dr Daria Dobaczewska

Specjalista z zakresu chirurgii plastycznej w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada specjalizację I stopnia w chirurgii ogólnej (tytułu chirurg), specjalizację z chirurgii ogólnej (specjalista chirurgii ogólnej) oraz specjalizację z chirurgii plastycznej. Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła na licznych stażach i szkoleniach w kraju i za granicą. Pracowała między innymi w Akademickim Szpitalu w Utrechcie (Holandia) i w Uniwersyteckim Szpitalu w Antwerpii (Belgia). Od 2001 do 2015 roku pracowała w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego – najpierw na stanowisku asystenta, a później starszego asystenta. Jest współautorem prac naukowych na temat chirurgii plastycznej oraz leczenia oparzeń, opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz przedstawianych na licznych międzynarodowych zjazdach i sympozjach. Posiadaną wiedzę wciąż doskonali biorąc udział w licznych kursach i sympozjach. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

Dr n. med. Karolina Kondej

Specjalista chirurgii plastycznej w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Od 2002 roku pracuje w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracę doktorską – „Skojarzone leczenie bliznowców z użyciem metod chirurgicznych i radioterapii” – obroniła w 2009 roku (promotor prof. dr hab. n.med. Janusz Jaśkiewicz). Jest wykładowcą Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku i Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni oraz Politechniki Gdańskiej na Kierunku Inżynierii Biomedycznej. Opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Plastycznej GUMed. Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła na licznych stażach i szkoleniach w kraju i za granicą. Jest autorem i współautorem prac naukowych na temat chirurgii plastycznej oraz leczenia ran i oparzeń, opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz przedstawianych na licznych międzynarodowych i krajowych zjazdach i sympozjach. Posiadaną wiedzę wciąż doskonali biorąc udział w licznych kursach i sympozjach. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Polskiego

Dr n. med. Anna Gołębiowska

Specjalista z zakresu dermatologii estetycznej w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalista z zakresu dermatologii i wenerologii. W latach 1993- 2003 starszy asystent w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii w Gdańsku. Autorka i współautorka publikacji naukowych i doniesień zjazdowych. Doktor nauk medycznych. Wieloletni członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W ramach praktyki lekarskiej popartej wieloletnim doświadczeniem klinicznym i kursami oraz szkoleniami, wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej. Prowadzi poradnictwo diagnostyczne osób dorosłych i dzieci z zakresu dermatologii i alergologii. Hobby – jeździectwo, narciarstwo, windsurfing.

Dr Mikołaj Pernak

Specjalista z zakresu dermatologii estetycznej w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.

Lek. med. Mikołaj Pernak jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Uczelnię ukończył w 1990 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku. W 1994 roku przystąpił do egzaminu specjalizacyjnego, uzyskując tytuł specjalisty I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. W 1998 roku złożył kolejny egzamin, po którym otrzymał tytuł i uprawnienia specjalisty II stopnia w tej dziedzinie.

W czasie swojej długiej kariery zawodowej uczestniczył w licznych kursach, warsztatach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii kosmetycznej.

Lek. med. Mikołaj Pernak jest chirurgiem ogólnym z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Mimo bogatego zasobu wiedzy medycznej nie zaprzestaje podnoszenia swoich kwalifikacji. Przechodzi kolejne kursy i zdobywa nowe dyplomy i certyfikaty, by móc w ten sposób służyć odwiedzającym jego gabinet pacjentom jak najlepszą jakością usług. Prócz sukcesywnego poszerzania oferty wykonywanych zabiegów doktor Pernak często występuje w charakterze eksperta w mediach.

Aktualnie Doktor jest w trakcie drugiej specjalizacji z Chirurgii Plastycznej.

Dr Karolina Świątek

Dermatolog, specjalista zabiegów medycyny estetycznej

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczy w licznych szkoleniach oraz konferencjach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W 2012 roku zakończyła edukację na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, kierunek lekarski. Rozpoczęła specjalizację z Otorynolaryngologii, była członkiem Polskiego Towarzystwa Ototrynolaryngologii i Chirurgii Głowy i Szyi, jednak życie zawodowe oraz prywatne pokierowały ją inaczej, w związku z czym, od 2015r jest rezydentką Dermatologii i Wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Brała czynny udział w licznych konferencjach dermatologicznych. Jest współautorką i autorką publikacji medycznych. Jej prawdziwą pasją jest medycyna estetyczna, którą pani doktor odkryła już podczas odbywania stażu podyplomowego w 2012 roku. Ukończyła liczne kursy, szkolenia i workshopy dzięki którym stale doskonali swoje umiejętności. Podczas konsultacji stara się dobierać zabiegi, których efektem będzie jak najlepszy wygląd jak i samopoczucie danego pacjenta. Każdy z nich traktowany jest indywidualnie, a dzięki ogromnemu doświadczeniu w zawodzie, efekty końcowe zabiegów są doskonałe. Jednym z ulubionych procedur pani doktor jest wolumetria twarzy, dzięki której potrafimy nie tylko zatrzymać czas, ale i go odrobinę cofnąć. Prywatnie mama Matyldy i pasjonatka sportów zimowych, której głównym celem na rok 2020 jest uzyskanie tytułu specjalisty Dermatologa- wenerologa.

Dr Sykstus Holeksa

Specjalista chorób oczu, wykonuje zabiegi medycyny estetycznej w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.

Specjalista chorób oczu, wykonuje wszystkie zabiegi okulistyczne i laserową korekcję wad wzroku.
Ukończył Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2003 roku. Staż podyplomowy w latach 2003-2004 odbył w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy. W 2005r. rozpoczął specjalizację w dziedzinie okulistyka w Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. Tytuł
specjalisty chorób oczu uzyskał w 2011r.
Od 2007 roku pełni dyżury okulistyczne w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala Miejskiego w Gdyni. Główne zainteresowania to diagnostyka obrazowa w chorobach narządu wzroku oraz techniki chirurgii plastycznej w schorzeniach powiek. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO).

Dr Piotr Gołębiowski

Specjalista chorób oczu, wykonuje zabiegi medycyny estetycznej w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.

Od 2002 roku Prezes Zarządu Laguna Medical Sp. z o.o. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. W latach 1991-2000 asystent Oddziału Okulistycznego w Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku-Zaspie, a od 2002 do 2004 ordynator pododdziału okulistycznego Szpitala Ortopedyczno-Chirurgicznego „Jankowo” w Gdańsku. Aktywny członek Europejskiego Towarzystwa Specjalistów Siatkówki (EURETINA – European Society of Retinal Specialists), oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Refrakcji (ESCRS – European Society of Cataract & Refractive Surgeons). W latach 2003-2004 pełnił funkcję zastępcy ordynatora oddziału okulistycznego Szpitala w Chojnicach. Ponadto jest Prezesem Zarządu Spółki Mairim od 2007 roku, oraz wiceprezesem Zarządu PWM Sp. z o.o. od 2005 roku. Prywatnie kolekcjoner starych pojazdów, zapalony narciarz i myśliwy.

+48 724 707 000
info@lagunaestetica.pl