Dr Daria Dobaczewska

Specjalista z zakresu chirurgii plastycznej w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada specjalizację I stopnia w chirurgii ogólnej (tytułu chirurg), specjalizację z chirurgii ogólnej (specjalista chirurgii ogólnej) oraz specjalizację z chirurgii plastycznej. Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła na licznych stażach i szkoleniach w kraju i za granicą. Pracowała między innymi w Akademickim Szpitalu w Utrechcie (Holandia) i w Uniwersyteckim Szpitalu w Antwerpii (Belgia). Od 2001 do 2015 roku pracowała w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego – najpierw na stanowisku asystenta, a później starszego asystenta. Jest współautorem prac naukowych na temat chirurgii plastycznej oraz leczenia oparzeń, opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz przedstawianych na licznych międzynarodowych zjazdach i sympozjach. Posiadaną wiedzę wciąż doskonali biorąc udział w licznych kursach i sympozjach. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

Dr n. med. Karolina Kondej

Specjalista chirurgii plastycznej w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Od 2002 roku pracuje w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracę doktorską – „Skojarzone leczenie bliznowców z użyciem metod chirurgicznych i radioterapii” – obroniła w 2009 roku (promotor prof. dr hab. n.med. Janusz Jaśkiewicz). Jest wykładowcą Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku i Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni oraz Politechniki Gdańskiej na Kierunku Inżynierii Biomedycznej. Opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Plastycznej GUMed. Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła na licznych stażach i szkoleniach w kraju i za granicą. Jest autorem i współautorem prac naukowych na temat chirurgii plastycznej oraz leczenia ran i oparzeń, opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz przedstawianych na licznych międzynarodowych i krajowych zjazdach i sympozjach. Posiadaną wiedzę wciąż doskonali biorąc udział w licznych kursach i sympozjach. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Polskiego

Dr n. med. Anna Gołębiowska

Specjalista z zakresu dermatologii estetycznej w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalista z zakresu dermatologii i wenerologii. W latach 1993- 2003 starszy asystent w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii w Gdańsku. Autorka i współautorka publikacji naukowych i doniesień zjazdowych. Doktor nauk medycznych. Wieloletni członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W ramach praktyki lekarskiej popartej wieloletnim doświadczeniem klinicznym i kursami oraz szkoleniami, wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej. Prowadzi poradnictwo diagnostyczne osób dorosłych i dzieci z zakresu dermatologii i alergologii. Hobby – jeździectwo, narciarstwo, windsurfing.

Dr Magdalena Łuczak

Specjalista z zakresu dermatologii estetycznej w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku (2005). Specjalizuje się w dermatologii i wenerologii oraz leczeniu chorób włosów. Specjalizację ukończyła w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunodermatologii Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Podczas specjalizacji w Klinice Dermatologii CM UMK koncentrowała swoje zainteresowania na dermatoskopii, zabiegach dermatochirurgicznych oraz leczeniu chorób włosów w prowadzonej przez siebie Poradni Trichologicznej. Dalsze doświadczenie i wiedzę zawdzięcza przede wszystkim wieloletniej pracy z pacjentami, wykonanym zabiegom jak również regularnym uczestnictwem w szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jest cenionym specjalistą, który swoje doświadczenie i wiedzę przekazuje na prowadzonych przez siebie szkoleniach nie tylko młodszemu pokoleniu lekarzy, ale również pacjentom którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat dermatologii i medycyny estetycznej. Autorka i współautorka doniesień naukowych. Jest członkiem European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology European Hair Research Society i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Prywatnie pasjonuje się tańcem, nartami, żeglarstwem oraz nurkowaniem.

Dr Piotr Gołębiowski

Specjalista chorób oczu, wykonuje zabiegi medycyny estetycznej w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.

Od 2002 roku Prezes Zarządu Laguna Medical Sp. z o.o. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. W latach 1991-2000 asystent Oddziału Okulistycznego w Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku-Zaspie, a od 2002 do 2004 ordynator pododdziału okulistycznego Szpitala Ortopedyczno-Chirurgicznego „Jankowo” w Gdańsku. Aktywny członek Europejskiego Towarzystwa Specjalistów Siatkówki (EURETINA – European Society of Retinal Specialists), oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Refrakcji (ESCRS – European Society of Cataract & Refractive Surgeons). W latach 2003-2004 pełnił funkcję zastępcy ordynatora oddziału okulistycznego Szpitala w Chojnicach. Ponadto jest Prezesem Zarządu Spółki Mairim od 2007 roku, oraz wiceprezesem Zarządu PWM Sp. z o.o. od 2005 roku. Prywatnie kolekcjoner starych pojazdów, zapalony narciarz i myśliwy.

Dr Sykstus Holeksa

Specjalista chorób oczu, wykonuje zabiegi medycyny estetycznej w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.

Specjalista chorób oczu, wykonuje wszystkie zabiegi okulistyczne i laserową korekcję wad wzroku.
Ukończył Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2003 roku. Staż podyplomowy w latach 2003-2004 odbył w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy. W 2005r. rozpoczął specjalizację w dziedzinie okulistyka w Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. Tytuł
specjalisty chorób oczu uzyskał w 2011r.
Od 2007 roku pełni dyżury okulistyczne w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala Miejskiego w Gdyni. Główne zainteresowania to diagnostyka obrazowa w chorobach narządu wzroku oraz techniki chirurgii plastycznej w schorzeniach powiek. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO).

+48 724 707 000
info@lagunaestetica.pl