Korekcja kształtu ust Gdynia cena powiększenie modelowanie odmładzanieModelowanie ust – powiększanie i korekta

Usta są najważniejszą częścią twarzy, a ich kształt decyduje o jej ogólnym wyglądzie i charakterze. Opadające kąciki ust sprawiają, że wyglądamy starzej i smutniej, natomiast pełne i jędrne usta odmładzają nas.

Laguna Estetica oferuje w pełni bezpieczne zabiegi powiększające usta i upiększające ich okolice, tak aby przywrócić swoim pacjentom naturalne piękno. Wykonywane są one przez profesjonalistów, z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod i sprawdzonych preparatów. Daje to gwarancję najlepszych i długotrwałych efektów.

Zabieg powiększający usta polega na wstrzykiwaniu naturalnego wypełniacza, który stale występuje w naszym ludzkim ciele. Przed zabiegiem można zastosować miejscowe znieczulenie lub użyć specjalnego kremu, który zminimalizuje ból. Zabieg trwa kilkanaście minut, a efekt utrzymuje się ok. 12 miesięcy – po tym czasie preparat zostaje całkowicie wchłonięty.

Na kilka dni przed zabiegiem należy zaprzestać przyjmowania leków przeciwzapalnych i aspiryny. W dniu zabiegu powinno się unikać promieni słonecznych oraz wysiłku fizycznego. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zmyć makijaż.

Przez kilka godzin po zabiegu powiększającym usta nie należy ich dotykać i masować. Przez 3 dni nie powinno się wystawiać twarzy na słońce oraz ciepło. Należy także unikać saun i solariów.