Laguna Estética jest owocem wieloletniej pracy zespołu Laguna Medical na polu medycyny estetycznej. Od ponad 15 lat nieustannie powiększamy paletę działań medycznych i zaplecze technologiczne, zyskując grono zadowolonych pacjentów. Rozwijaliśmy również usługi z zakresu chirurgii plastycznej, okuloplastyki, dermatologii estetycznej, dermatochirurgii, czy chirurgii żylaków. Naturalną koleją rzeczy stało się utworzenie specjalistycznego działu, który w sposób całościowy zaspokoi potrzeby i oczekiwania współczesnych ludzi poszukujących piękna, młodości i estetyki życia.
Chcemy byście mieli Państwo pewność, że opiekują się Wami wysokiej klasy lekarze specjaliści, współpracujący z doskonale przygotowanym personelem medycznym i wyposażeni w wysokiej jakości sprzęt oraz materiały. Wiemy, że proces przywracania młodości wymaga nie tylko operacji czy zabiegów medycznych, ale także spokoju, komfortu i intymności. Po to stworzyliśmy Laguna Estética.Zapraszamy.

NAJLEPSZA JAKOŚĆ
Zaufani chirurdzy plastyczni, doświadczeni dermatolodzy i polecani okuliści. Dla Twoich potrzeb Laguna Estética jest kontynuacją wieloletniej działalności Laguna Medical, gdzie jakość usług, materiałów i obsługi poświadczona jest Certyfikatem ISO 9001:2008.
BEZPIECZEŃSTWO
O poziomie bezpieczeństwa decydują doświadczenie i talent lekarzy oraz jakość sprzętu i materiałów. W Laguna Estética dopracowaliśmy wszystkie niezbędne elementy, które współpracują ze sobą aby zapewnić bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.
SATYSFAKCJA
Twoje potrzeby i dyskrecja są w centrum naszej uwagi. Jeśli interesuje Cię chirurgia plastyczna, dermatologia, dermatologia estetyczna lub Twoim celem jest życie bez okularów – leczenie i zabiegi planujemy zawsze indywidualnie, realnie przedstawiamy możliwe do uzyskania efekty.