Nici Aptos

W odmładzaniu twarzy i ciała od wielu lat dominują nici Aptos. To bardzo skuteczne, małoinwazyjne zabiegi, które gwarantują natychmiastowe i postępujące efekty.

Nici Aptos wywołują procesy samonaprawcze skóry, stymulują tworzenie nowych komórek i włókien kolagenowych. Dzięki nim powraca młody i przede wszystkim naturalny wygląd, a procesy starzenia są powstrzymane.

Nici Aptos Visage w ofercie Laguna EstéticaSkuteczność metod Aptos porównuje się do zabiegów chirurgii plastycznej.

Nici nie wymagają jednak nacięć ani narkozy, a okres rekonwalescencji jest bardzo krótki. Mimo iż zabiegi zalicza się do małoinwazyjnych, zapewniają trwałe rezultaty:  pozwalają stworzyć idealne kontury twarzy i ciała, spowolnić procesy starzenia, zachować piękno bez interwencji chirurgicznej – a więc bez żadnych blizn i z wyjątkowo krótkim okresem pełnego powrotu do zdrowia. To dlatego technologie Aptos zyskały uznanie na świecie w postaci prestiżowych nagród – w Polsce docenione nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej dla najlepszego produktu do niechirurgicznego liftingu – i z powodzeniem są stosowane przez ekspertów z 48 krajów już od niemal 20 lat.

Dzięki zróżnicowaniu materiału, z którego wykonane są nici, możemy dopasować optymalny efekt zabiegowy do potrzeb skóry konkretnego pacjenta.

Produkty Aptos są rekomendowane dla pacjentów w różnym wieku i z różnymi wskazaniami do korekcji.

Techniki polegają na podskórnej implantacji wyspecjalizowanych nici z mikrowypustami, w kształcie sprężynek bądź warkoczy, które naprowadzają tkanki na właściwe położenie. Ze względu na połączenie właściwości liftingujących z działaniem przeciwstarzeniowym, poprawą gęstości i elastyczności skóry, najcenniejsze są nici wchłanialne (bioresorbowalne), wykonane z kopolimeru kwasu polimlekowego i kaprolaktonu. Te dwa materiały znane są na świecie jako najsilniejsze biostymulatory skóry do produkcji własnego kolagenu, co potwierdzają liczne badania.

Nici Aptos dominują na rynku od wielu latAlternatywą są nici stałe – polipropylenowe, o potwierdzonym ponad 60-letnim bezpieczeństwie stosowania (są powszechnie używane w chirurgii do zszywania organów wewnętrznych). Wśród nich możemy wyróżnić te z wypustami, które samoczynnie mocują i unoszą tkanki oraz nici gładkie wymagające dodatkowych małych (0,5 cm) szwów mocujących. Nici te charakteryzują się najwyższą mocą liftingu, z możliwością korekty poziomu uniesienia po kilku latach.

Produkty Aptos patentu dr Marlena Sulamanidze są doskonałe na wszystkie obszary twarzy, szyję, ramiona, dekolt, biust, brzuch i uda. Wyspecjalizowane i zaawansowane technologicznie gwarantują efekt liftingu, wypełniają  zmarszczki, modelują owal twarzy, usuwając tzw.  „chomiki”, wygładzają nawet nietypowe zmarszczki (na przykład lwie zmarszczki między brwiami, zmarszczki palacza, linie marionetki, czy tzw. kurze łapki) oraz stymulują biorewitalizację skóry.

Naszym partnerem jest firma Aesthetic Concept wyłączny dystrybutor firmy Aptos. Firma Aescetic Concept w swojej działalności kładzie nacisk na propagowanie wiedzy, organizowanie szkoleń, dbałości o standardy i podnoszenie kwalifikacji lekarzy w zakresie wybranych technik estetyki twarzy i ciała, współpracując w tej dziedzinie z największymi autorytetami na świecie m.in. z dr Marlenem Sulamanidze.

Leave a reply

+48 724 707 000
info@lagunaestetica.pl