Nieinwazyjny i trwały sposób na przywrócenie młodości

Nici Aptos

w Laguna Estética oferujemy wszytkie zabiegi i Nici AptosDr Marlen Sulamanidze 20 lat temu zrewolucjonizował rynek medycyny estetycznej. Bazując na swoim doświadczeniu chirurga plastycznego opracował mikrowypusty na niciach chirurgicznych i zintegrował je z wyspecjalizowanymi igłami, które bezinwazyjnie wprowadzają nici pod skórę. Tak powstały wyjątkowe Nici Aptos, które po zaaplikowaniu przemieszczają tkanki miękkie na ich pierwotne położenie, przywracając młody i naturalny wygląd.

 

Wysoka, natychmiastowa i postępująca skuteczność.

Efekty zabiegów Aptos porównuje się z chirurgią plastyczną, jednak nici nie wymagają nacięć  i długiej rekonwalescencji oferując wieloetapowy proces odnowy:

  • wprowadzone nici grupują tkanki i naprowadzają je na właściwe położenie,
  • wokół nici powstaje tkanka włóknista, która tworzy podskórny stelaż, wzmacniając tkanki i utrzymując je w żądanej pozycji,
  • po 6 miesiącach nić zaczyna się powoli rozpuszczać uwalniając do organizmu składniki stymulujące naturalną biorewitalizację, poprawiając strukturę skóry na lata.

22 modele Nici Aptos.

Bogata, wyspecjalizowana oferta pozwala dopasować konkretne rozwiązania do indywidualnych potrzeb pacjenta. Nici Aptos mogą być wykonane zarówno ze stałego włókna polipropylenowego, jak i w pełni biowchłanialnego materiału na bazie kwasu polimlekowego i kaprolaktonu, znanych jako najsilniejsze biostymulatory skóry do produkcji własnego kolagenu, co potwierdzają również badania.

 

wszytskie zabiegi i Nici Aptos znajdziesz w Laguna EstéticaMałoinwazyjny i bezpieczny zabieg.

Nici wprowadzane są zaledwie przez 1 lub 2 punkty wkłucia, nie wymagają żadnych nacięć skóry, narkozy, ani długiego okresu rekonwalescencji. Użyte materiały są w pełni wchłanialne i bezpieczne dla organizmu,  stosowane w chirurgii od wielu lat. Wszystkie produkty Aptos posiadają certyfikaty, a sama technologia jest chroniona międzynarodowym prawem patentowym.

 

Gwarancja młodego i naturalnego wyglądu.

Zarówno kobiety jak i mężczyźni doceniają trwałe efekty bez zbędnego zwiększania objętości tkanek. Wyspecjalizowane produkty pozwalają dobrać indywidualne rozwiązanie dla potrzeb każdego pacjenta. Możemy likwidować zmarszczki mimiczne bez unieruchamiania  mięśni, fałdy nosowo-wargowe, „chomiki”, „zmarszczki palacza”, linie „doliny łez”, podnosić brwi, modelować owal, podwieszać podbródek, przywracać jędrność szyi i całej twarzy, także w okolicach bardzo delikatnych i wrażliwych, korygować opadające kąciki ust, a nawet nadawać oczekiwany pełny kształt wargom.

Efekt liftingu utrzymuje się do 2-3 lat w przypadku nici wchłanialnych oraz 7-10 lat w przypadku nici stałych.

Naszym partnerem jest firma Aesthetic Concept wyłączny dystrybutor firmy Aptos. Firma Aescetic Concept w swojej działalności kładzie nacisk na propagowanie wiedzy, organizowanie szkoleń, dbałości o standardy i podnoszenie kwalifikacji lekarzy w zakresie wybranych technik estetyki twarzy i ciała, współpracując w tej dziedzinie z największymi autorytetami na świecie m.in. z dr Marlenem Sulamanidze.

Nici Aptos w Laguna Estética

OFERUJEMY WSZYSTKIE METODY I ZABIEGI APTOS

Nasi specjaliści pracują z rewelacyjnymi produktami Aptos. Polecamy zabiegi odmładzające i lifting. Spotkajmy się!

+48 724 707 000
info@lagunaestetica.pl