WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

Umów się na konsultacje

Zapoznałam/Zapoznałem się z Polityką Prywatności Laguna Medical sp. z o.o., gdzie znajdują się informacje dotyczące sposobu przetwarzania danych osobowych przez Laguna Medical sp. z o.o.. - tj. zostałam/zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do m.in.: wglądu, zmiany, usunięcia, przeniesienia, sprostowania, uzupełnienia oraz ograniczenia przetwarzania danych, jak również o możliwości wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez Laguna Medical sp. z o.o..
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Laguna Medical sp. z o.o. zbieranych celem realizacji zamówień na Towary i Usługi będące przedmiotem oferty Laguna Medical sp. z o.o., z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie korzystając z FORMULARZA wycofania zgody, jednakże wycofanie udzielonej zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem.
Nie wyrażam zgody na przetwarzanie danych osobowych

'); } else { jQuery(this).gmap3({ infowindow:{ anchor:marker, options:{content: '
'+context.data+'
'} } }); } } } }, map: { options: { zoom: 14, navigationControl: true,styles:[{'featureType':'water','stylers':[{'color':'#46bcec'},{'visibility':'on'}]},{'featureType':'landscape','stylers':[{'color':'#f2f2f2'}]},{'featureType':'road','stylers':[{'saturation':-100},{'lightness':45}]},{'featureType':'road.highway','stylers':[{'visibility':'simplified'}]},{'featureType':'road.arterial','elementType':'labels.icon','stylers':[{'visibility':'off'}]},{'featureType':'administrative','elementType':'labels.text.fill','stylers':[{'color':'#444444'}]},{'featureType':'transit','stylers':[{'visibility':'off'}]},{'featureType':'poi','stylers':[{'visibility':'off'}]}],scrollwheel: false, streetViewControl: false, mapTypeControl: false } } }); } jQuery(window).load(function () { jQuery("#map_5b27e857bf5f9").bind('gmap-reload', function() { gmap3_init(); }); gmap3_init(); });
Our address:

plac Kaszubski 1, 81-350 Gdynia

Our phones:

+48 724 707 000