Zabiegi bez skalpela – ACCENT ULTRA V

Modelowanie twarzy i sylwetki z użyciem urządzenia Accent Ultra

Urządzenie ACCENT ULTRA najpierw potwierdziło swoją skuteczność w licznych testach, obecnie jednak rezultaty jego codziennej pracy w wielu ośrodkach medycznych są zdumiewające i same w sobie stanowią doskonałą reklamę.

Laguna Estética oferuje modelowanie twarzy i sylwetki z użyciem lasera Accent UltraUrządzenie ACCENT ULTRA łączy dwie technologie – ultradźwięki, które niszczą selektywnie komórki tłuszczowe i opróżniają ich zawartość nie naruszając przy tym sąsiadujących tkanek, oraz unipolarnej fali radiowej która przysiesza metabolizm, usprawnia działanie układu limfatycznego i ułatwia usuwanie z organizmu uwolnionego tłuszczu.

 

Fale radiowe w medycynie estetycznej.

Technologia RF (ang. radio frequency – fale radiowe) zrewolucjonizowała zabiegi medycyny estetycznej i znane są jako alternatywa dla operacji plastycznych i inwazyjnych metod przywracania młodości. Na miano “operacje bez skalpela” zabiegi z użyciem fal radiowych zasłużyły dzięki efektywności w poprawianiu jędrności i struktury skóry.

 

Lifting i redukcja.

Medyczny system radiofrekwencji ACCENT do termoterapii wolumetrycznej jest bardzo zaawansowanym technologicznie urządzeniem, które wykorzystuje fale elektromagnetyczne do wytwarzania ciepła i podgrzewania tkanek do temperatury bliskiej 52 st. C (wykorzystuje się wysoką częstotliwość 40 Mhz). Tkanki podgrzewają się wskutek działania dwóch mechanizmów: wprowadzeniu w ruch rotacyjny molekuł wody i zjawiska oporności tkanek.

Dzięki zastosowaniu różnych głowic termoterapii poddawane są odpowiednie warstwy skóry i tkanki podskórnej.

lifting Accent Ultra Laguna EstéticaEfektem zabiegu jest lifting i wygładzona skóra, a także zmiany objętościowe – modelowanie sylwetki poprzez:

  • wzrost przepływu krwi przez tkanki – rozszerzenie naczyń krwionośnych,
  • obkurczenie i reorganizację włókien kolagenu – lifting i ujędrnienie skóry,
  • wzrost syntezy nowego kolagenu – biorewitalizacja,
  • wzrost napięcia i obkurczenie tkanki łącznej – remodeling, poprawa
  • konturów i struktury skóry,
  • wzmożony drenaż płynu obrzękowego tkanki tłuszczowej – usuwanie toksyn,
  • redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu – lipoliza.

 

Dwuetapowy wpływ fal radiowych na kolagen.

Natychmiastowy efekt krótkotrwały – dzięki podgrzewaniu skóry falami radiowymi podgrzewa się kolagen i ulega częściowemu rozpadowi, a niektóre wiązania krzyżowe rozrywają się i struktura potrójnej helisy ulega rozwinięciu (helisa ulega rozluźnieniu, ale się nie rozpada, lecz pogrubia i rozplata). Tak powstałe skrócenie włókien kolagenowych daje zauważalne naciągnięcie skóry tuż po zabiegu RF.

Odległy efekt długotrwały – w wyniku częściowego rozpadu włókien kolagenowych wydzielane są enzymy, które trawią uszkodzony kolagen, a produkty rozpadu stymulują fibroblasty do syntezy nowego kolagenu. Tak rozpoczyna się złożony proces tzw. remodelingu skóry właściwej, który trwa kilka miesięcy (w przypadku głębszego podgrzania skóry). Te właściwości stymulujące produkcję i remodeling kolagenu w konsekwencji prowadzą do uzyskania jędrnej i bardziej elastycznej skóry.

ACCENT ULTRA w Laguna Estética

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ BEZ SKALPELA

Natychmiastowe zmniejszenie obwodu tkanki tłuszczowej średnio o 3 cm podczas zabiegu który trwa zaledwie godzinę/półtorej. Umów się i sprawdź – stracisz tylko zbędny tłuszcz!

+48 724 707 000
info@lagunaestetica.pl