• icon
  MODELOWANIE TWARZY I CIAŁA

  Bezbolesne zabiegi z użyciem radiofrekwencji Accent Ultra dają wyjątkowe i trwałe efekty w kształtowaniu brzucha, linii bioder i pośladków. Pozwalają też bardzo skutecznie rozprawić się z “drugim podbródkiem”.

 • icon
  POPRAWA JĘDRNOŚCII GĘSTOŚCI SKÓRY

  Nie daj się pierwszym oznakom starzenia – dzięki wysokiej częstotliwości energii fal radiowych Accent Ultra skutecznie eliminuje istniejące objawy, a jednocześnie efektywnie wzmacnia strukturę skóry, i zabezpiecza przed procesami starzenia.

 • icon
  REDUKCJA CELLULITU

  Accent Ultra bardzo skutecznie redukuje cellulit. Połączenie fal radiowych i masażu mechanicznego bezboleśnie, selektywnie niszczy niepożądane komórki, nie niszcząc przy tym sąsiednich tkanek.

 • icon
  REDUKCJA TKANKITŁUSZCZOWEJ

  Accent Ultra uwolni Cię od nadmiaru tkanki tłuszczowej i luźnej skóry na każdym obszarze zabiegowym ciała i twarzy, a także na bez względu na to czy zabieg dotyczy ciała, czy twarzy, również na delikatnych obszarach.

Urządzenie Accent Ultra w unikalny sposób łączy fale radiowe i ultradźwięki. Zabiegi Accent Ultra zyskały opinię alternatywy dla zabiegów chirurgicznych  i mogą być stosowane na dowolnym obszarze twarzy i ciała, z uwzględnieniem delikatnych obszarów: szyi, brzucha, ud i pośladków. Accent Ultra jest doskonałym rozwiązaniem dla osób oczekujących szybkich i wyraźnych efektów liftingu, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu u poprawy jędrności skóry.

Trwałe rezultaty, bezbolesne zabiegi.

Wskazania

 • niszczenie komórek tłuszczowych
 • cellulit
 • nierówności po liposukcji
 • termiczny lifting skóry
 • ujędrnianie i modelowanie ciała
 • leczenie nadpotliwości

PRZED I PO

EFEKTY ZABIEGÓW ACCENT ULTRA

symulacja radiofrekwencji

JAK DZIAŁA ACCENT ULTRA

Co Accent Ultra może zrobić dla Ciebie?

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Umów się na konsultacje

Zapoznałam/Zapoznałem się z Polityką Prywatności Laguna Medical sp. z o.o., gdzie znajdują się informacje dotyczące sposobu przetwarzania danych osobowych przez Laguna Medical sp. z o.o.. - tj. zostałam/zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do m.in.: wglądu, zmiany, usunięcia, przeniesienia, sprostowania, uzupełnienia oraz ograniczenia przetwarzania danych, jak również o możliwości wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez Laguna Medical sp. z o.o..
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Laguna Medical sp. z o.o. zbieranych celem realizacji zamówień na Towary i Usługi będące przedmiotem oferty Laguna Medical sp. z o.o., z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie korzystając z FORMULARZA wycofania zgody, jednakże wycofanie udzielonej zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem.
Nie wyrażam zgody na przetwarzanie danych osobowych

+48 724 707 000
info@lagunaestetica.pl